Pielęgnacja włosów

Szampon do włosów z olejem tsubaki
BIOnly roots, 300ml
45,00 zł
Olejek do brody z olejem tsubaki
BIOnly roots, 30ml
65,00 zł
Zestaw agar wood & golden oud BIOnly roots
BIOnly roots
160,00 zł
Szampon i żel do ciała 2w1 agar wood & golden oud
BIOnly roots, 300ml
45,00 zł
Olejek do brody agar wood & golden oud
BIOnly roots, 30 ml
65,00 zł
Zestaw prezentowy BIOnly cbd
BIOnly cbd
215,00 zł
Maska do włosów z olejem konopnym i CBD
BIOnly cbd, 500 ml
50,00 zł
Regeneracyjny szampon z olejem konopnym i CBD
BIOnly cbd, 300 ml
45,00 zł
Zestaw makowy BIOnly roots
BIOnly roots
215,00 zł
Zestaw konopny BIOnly roots
BIOnly roots
215,00 zł
Szampon do brody z olejem makowym
BIOnly roots
35,00 zł
Szampon do włosów z olejem makowym
BIOnly roots
45,00 zł

Świadoma pielęgnacja włosów

Dbanie o zdrowe, lśniące i mocne kosmyki to nie tylko ich odpowiednie mycie czy suszenie. To także świadomy wybór produktów do pielęgnacji włosów pozbawionych chemicznych dodatków, bogatych w naturalne substancje odżywcze. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele cennych z punktu widzenia codziennych zabiegów szamponów i odżywek, dzięki którym nawilżysz, zregenerujesz oraz nakarmisz swoją fryzurę. Eleganckie opakowania z wygodną pompką ułatwią Ci dozowanie, stając się prawdziwą ozdobą Twojej łazienki.

Wybierz produkty do świadomej pielęgnacji włosów – nie tylko tych na głowie

Męska broda – bujna i zadbana to powód do dumy. Jednak aby taka właśnie była – należy jej się odpowiednia pielęgnacja. BIOnly to rodzina produktów przeznaczonych także dla panów, w której znajdą szampony i żele pod prysznic pozwalające zadbać o włosy w naturalny, świadomy sposób. Energetyzujące zapachy, doskonały skład oraz bezpieczne receptury pełne BIOskładników rozpieszczają skórę głowy sprawiając, że codzienny prysznic staje się prawdziwym rytuałem.

Skontaktuj się z nami
Rozumiem akceptuję

Administratorem Państwa danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony www.bionly.pl jest NoveltyUNIT, miejsce wykonywania działalności oraz adres do doręczeń: ul. Mieczykowa 30, 35-604 Rzeszów, NIP: 8133052276, REGON: 180393391, adres poczty elektronicznej (e-mail): info@bionly.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia ogólnego w sprawie ochrony danych osobowych (RODO). Dane mogą być przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną w celu marketingu bezpośredniego – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne, w tym kierowanych w wyniku profilowania, o ile użytkownik wyraził stosowną zgodę. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom, które obsługują Administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą przetwarzane przez czas ważności zgody lub do czasu ustania celu dla jakiego zostały zebrane. Przysługuje Panu/i prawo żądania dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.