BIOnly roots - barber line

Szampon do brody z ekstraktem wasabi i olejem tsubaki
BIOnly roots
35,00 zł
Żel pod prysznic z olejem tsubaki
BIOnly roots, 300ml
30,00 zł
Krem do twarzy z olejem tsubaki
BIOnly roots, 50ml
25,00 zł
Woda po goleniu tsubaki line
BIOnly roots, 400ml
80,00 zł
Szampon do włosów z olejem tsubaki
BIOnly roots, 300ml
45,00 zł
Aloesowy żel do golenia z olejem tsubaki
BIOnly roots, 200ml
25,00 zł
Woda po goleniu golden oud line
BIOnly roots, 400ml
80,00 zł
Olejek do brody z olejem tsubaki
BIOnly roots, 30ml
65,00 zł
Aloesowy żel do golenia z olejem konopnym
20,00 zł
Żel pod prysznic z olejem konopnym
BIOnly roots, 300ml
30,00 zł
Zestaw agar wood & golden oud BIOnly roots
BIOnly roots
160,00 zł
Perfumy agar wood & golden oud line
BIOnly roots, 50 ml
100,00 zł

BIOnly roots – naturalne kosmetyki dla barberów

BIOnly roots to profesjonalna linia kosmetyków naturalnych dedykowana specjalnie dla mężczyzn. Nasze receptury zostały stworzone wyłącznie w oparciu o najwyższej jakości BIOskładniki, dlatego zachwycają swoją skutecznością, składem i zapachem. Dzięki wykorzystaniu w naszych produktach zimnotłoczonych olejów konopnego, makowego i winogronowego, czerpiemy z pradawnych tradycji pielęgnacyjnych. Kompozycje zapachowe tworzą starannie dobrane kompozycje naturalnych olejków eterycznych m.in. cytryny, lawendy, rozmarynu, czy goździka i paczuli. Kosmetyki BIOnly roots doskonale sprawdzają się w codziennej pielęgnacji ciała, skóry głowy i włosów, twarzy oraz zarostu - oferując pielęgnację na najwyższym poziomie oraz aromaterapeutyczne doznania podczas ich stosowania.

Kosmetyki dla brodaczy i produkty barberskie BIOnly roots

Dziś wielu mężczyzn odwiedza salony barberskie, by dbać zarówno o swoją brodę, jak i fryzurę. Taki poziom zainteresowania dobrze wpłynął na branżę, która działa coraz prężniej. Nieustannie powstają nowe salony i to właśnie do nich skierowana jest nasza oferta. Proponujemy wysokiej klasy kosmetyki oraz pozostałe produkty barberskie marki BIOnly roots. Gwarantujemy, że każdy, nawet najbardziej wymagający Klient będzie zadowolony z jakości oferowanych produktów. Zapoznaj się z pełnym asortymentem i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Naturalne kosmetyki dla brodaczy i barberów

Dostępne w naszej ofercie wyroby są naturalne i bezpieczne. Zawarte w nich substancje aktywne pochodzą z natury, ponieważ wierzymy, że tylko w ten sposób można naprawdę zadbać zarówno o zarost, czy fryzurę, jak i cały organizm. Proponujemy m.in. olejki do brody, szampony do włosów z różnorodnymi olejami, jak też oczyszczające żele do rąk. Jeśli szukasz kosmetyków i innego typu produktów barberskich stworzonych według najwyższych standardów – doskonale trafiłeś. Serdecznie zapraszamy do zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu.

Skontaktuj się z nami
Rozumiem akceptuję

Administratorem Państwa danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony www.bionly.pl jest NoveltyUNIT, miejsce wykonywania działalności oraz adres do doręczeń: ul. Mieczykowa 30, 35-604 Rzeszów, NIP: 8133052276, REGON: 180393391, adres poczty elektronicznej (e-mail): info@bionly.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia ogólnego w sprawie ochrony danych osobowych (RODO). Dane mogą być przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną w celu marketingu bezpośredniego – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne, w tym kierowanych w wyniku profilowania, o ile użytkownik wyraził stosowną zgodę. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom, które obsługują Administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą przetwarzane przez czas ważności zgody lub do czasu ustania celu dla jakiego zostały zebrane. Przysługuje Panu/i prawo żądania dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.