Podkarpackie to Ty. Fenomen miejsca. Fenomen ludzi - film dokumentalny o poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi.
2020-11-12

Mieliśmy niezwykłą przyjemnosć i zaszczyt brać udział w wielkim przedsięwzięciu produkcyjnym, jakim było stworzenie pełnometrażowego filmu dokumentalnego: Podkarpackie to Ty. Fenomen miejsca. Fenomen ludzi - o poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi.

Kim jesteśmy my - mieszkańcy tego regionu? Co nas wyróżnia? W czym tkwi nasza siła? Gdzie w tym wszystkim Fundusze Europejskie? Gdzie szukamy inspiracji i motywacji do działania? Zobaczcie osiem inspirujących historii o poszukiwaniu własnej tożsamości i swojego miejsca na ziemi. Poznajcie ludzi, którzy podjęli świadomą decyzję, aby pozostać właśnie tutaj, na Podkarpaciu. Aby tutaj, przy wsparciu Funduszy Unijnych, uczyć się i rozwijać, tutaj tworzyć i realizować swoje projekty i tutaj przekładać pasje na swoje szanse. Nasz film dedykujemy wszystkim mieszkańcom Podkarpacia, ale w szczególności dedykujemy go tym, którym się chce...

Podkarpackie ty Ty.

Film powstał na zamówienie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Realizacja filmu oraz kampanii DogFilm Studio Filmowe https://www.dogfilm.pl/

Wystąpili: Sylwia Draus-Ciepluch, Agnieszka i Filip Pasek, Ilona Dusza Kowalska, Stanisław Myszkowski, Justyna Gamoń Wesołowska, Katarzyna Ruchlewicz, Marek Janowski, Marek Kubin, Anna Kochman, Barbara Sroczyńska, Zofia Wydro, Józef Krężel i inni.
Scenariusz i reżyseria: Paweł Nazaruk Współpraca reżyserska: Arkadiusz Bartosiak Producent zamawiający: Wioletta Rejman (UMWP) Koordynacja produkcji: Sylwia Tęcza (UMWP), Joanna Skrzypek (UMWP).
Produkcja marketingu: Agnieszka Sorycz Zdjęcia: Paweł Nazaruk, Arkadiusz Bartosiak.
Realizacja dźwięku: Patryk Szyszko Makijaż: Marta Jarosh, Sylwia Ostrowska.
Zdjęcia lotnicze: Janek OSN Oprawa graficzna: Aleksander Struczyk, Antoni Serkowski.
Postprodukcja obrazu: Leo Kondratowicz.
Postprodukcja dźwięku: Patryk Szyszko © Dogfilm Studio.
W filmie wykorzystano utwór: Drewniane Domy – Subcarpathians.
Muzyka – Marcin Jadach, Bartłomiej Prucnal Słowa - Eskaubei.

Skontaktuj się z nami
Rozumiem akceptuję

Administratorem Państwa danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony www.bionly.pl jest NoveltyUNIT, miejsce wykonywania działalności oraz adres do doręczeń: ul. Mieczykowa 30, 35-604 Rzeszów, NIP: 8133052276, REGON: 180393391, adres poczty elektronicznej (e-mail): info@bionly.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia ogólnego w sprawie ochrony danych osobowych (RODO). Dane mogą być przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną w celu marketingu bezpośredniego – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne, w tym kierowanych w wyniku profilowania, o ile użytkownik wyraził stosowną zgodę. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom, które obsługują Administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą przetwarzane przez czas ważności zgody lub do czasu ustania celu dla jakiego zostały zebrane. Przysługuje Panu/i prawo żądania dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.