O nas

BIOnly – zielone B+R

Pozostajemy w ciągłym kontakcie z uczelniami i instytutami naukowymi w Polsce i na świecie, do których należą między innymi Uniwersytet Rzeszowski, Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach, Państwowy Instytut Badawczy, Wageningen University & Research Centre (Holandia) oraz wielu partnerów biznesowych. Nasze badania prowadzimy w ścisłej współpracy ze specjalistami wielu dziedzin, naukowcami, lekarzami dermatologami i alergologami. Kosmetyki BIOnly tworzone są w nowoczesnym laboratorium, z zachowaniem najbardziej rygorystycznych norm wymaganych przez międzynarodowe organizacje certyfikujące wyroby organiczne i ekologiczne.

Nasz zespół w pełni wykwalifikowanych pełnoetatowych chemików i biotechnologów jest w stanie na miejscu przeprowadzić niezbędne analizy ilościowo-jakościowe i czystości mikrobiologicznej zarówno surowców, półproduktów, jak i produktów finalnych. Doskonale wyposażone laboratoria chemiczne, mikrobiologiczne i dermatologiczne wraz z doświadczonym zespołem - oprócz szeroko pojętej wieloetapowej kontroli jakości - z powodzeniem mogą być wykorzystane do optymalizacji, czy modyfikacji naszych receptur lub opracowania zupełnie nowych, innowacyjnych,  dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Nieustannie poszukujemy i zbieramy szczegółową wiedzę naukową na temat dostępnych na rynku surowców i ich skuteczności, metod analitycznych, metod wytwarzania, trendach w branży, innowacjach, przełomach....
 <<   poprzedni następny   >>
Skontaktuj się z nami
Rozumiem akceptuję

Administratorem Państwa danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony www.bionly.pl jest NoveltyUNIT, miejsce wykonywania działalności oraz adres do doręczeń: ul. Mieczykowa 30, 35-604 Rzeszów, NIP: 8133052276, REGON: 180393391, adres poczty elektronicznej (e-mail): info@bionly.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia ogólnego w sprawie ochrony danych osobowych (RODO). Dane mogą być przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną w celu marketingu bezpośredniego – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne, w tym kierowanych w wyniku profilowania, o ile użytkownik wyraził stosowną zgodę. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom, które obsługują Administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą przetwarzane przez czas ważności zgody lub do czasu ustania celu dla jakiego zostały zebrane. Przysługuje Panu/i prawo żądania dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.